Teknoloji

Apple Yarın Yeni MacBook Pro’yu Tanıtabilir

ABD’li teknoloji devi Apple, her yıl olduğu gibi yeni iPhone’lardan MacBook’lara kadar pek çok ürününü tanıtmaya hazırlanıyor. Bugün ortaya çıkan bir sızıntı, şirketin 2023 yılının ilk çalışmasını gözler önüne seriyor. yarıngetirilebileceğini göstermektedir.

Apple hakkında yaptığı sızıntılarla tanınan Jon Pressor 17 Ocak Salı yani yarın değerli bir duyuru yapacağının sözünü verdi. Ayrıca duyurunun Apple’ın kendi sitesinden yapılacağı da tartışmalar arasında yer aldı. Şirket normalde Ocak aylarını sessiz geçirdi. Ancak bu sızıntı, bu yıl bir farkın yaşanabileceğini gösterdi.

Yeni MacBook’lar veya Mac mini tanıtılabilir

Apple’ın neleri tanıtacağına dair rastgele bir bilgi yok. Ancak iddialar, yeni donanımların tanıtılabileceği yönünde. Bu çalışmaların da şirket tarafından bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor. MacBook Pro modelleri veya taşınabilir masaüstü Mac küçükMümkün olduğu söyleniyor.

Uzun zamandır beklenen yeni 14 ve 16 inç MacBook Pro modelleri hakkında şimdiye kadar pek çok tartışma yapıldı. Söylentiler, cihazların Ekim 2021’de tanıtılanlarla aynı tasarıma sahip olacağını ileri sürerken. M2 Pro ve M2 Maksyongaları ile performans iyileştirmeleri ile gelebileceğini ortaya koydu.

Öte yandan Mac mini’nin değerli iyileştirmeler alması bekleniyor. Gelen son bilgilere göre cihaz, şu anda olduğu gibi aynı tasarımı savunmaya devam edecek; ama yeni M2 yongaları ile donatılacak ileri sürüldü. Giriş seviyesi modellerin M2’ye sahip olması beklenirken, üst seviye modellerin M2 Pro’ya sahip olması bekleniyor.

Apple’ın yarın yeni bir ürün tanıtıp tanıtmayacağına dair resmi bir bilginin bulunmadığını tekrar vurgulayalım. Gerçekten bir duyuru yapılıp yapılmayacağını hep birlikte göreceğiz.

Apple’ın bu yıl tanıtacağı çalışmaları merak ediyorsanız;

ayas-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu