Haber
Nazilli Belediyespor deplasmanda Afyonspor ile karşılaşacak
![](https://menemen-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/nazilli-belediyespor-deplasmanda-afyonspor-ile-karsilasacak-ibLUX4td.webp)
NAZİLLİ
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta geçtiğimiz hafta evinde Esenler Erokspor’a 5-1 mağlup olduktan sonra Play-Off çizgisindeki yerini kaybeden Nazilli Belediyespor, yarın Afyonspor ile deplasmanda karşılaşacak. Zafer Stadı’nda saat 14.00’te başlayacak karşılaşmayı Tolga Akbaba yönetecek.
Grupta 12 maçta 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyetle 22 puan toplayan Nazilli Belediyespor 7. sırada yer alırken, 11 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik ve 5 mağlubiyet alan Afyonspor ise 14. sırada yer alıyor. 10 puanla yer.