Haber

Dünyanın dört bir yanından Saint-goba çalışanları kariyer günlerinde bir araya geldi

  Sürdürülebilir ve hafif yapı çözümlerinin dünya lideri Saint-Gobain, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerden çalışanların katılımıyla online profesyonel günler düzenledi.

Dünyanın dört bir yanındaki tüm Saint-Gobain şirketi çalışanları, gün boyu süren profesyonel günlerin farklı oturumlarına katıldı. Saint-Gobain Türkiye departman yetkilileri departmanlarını tanıtarak genç yeteneklerin kariyer yolculuklarını nasıl planlamaları gerektiği konusunda fikir verdi. Oturumlarda, çalışanların Saint-Gobain’de mesleklerinde yükselme fırsatını yakalamaları için nasıl hazırlanmaları gerektiği hakkında bilgi verilirken, Saint-Gobain’in çalışan deneyimine verdiği değerle daha dinamik çalışma ortamları yaratmak için yaptığı çalışmalardan bahsedildi. .

Saint-Gobain’in çalışanlarına sunduğu eğitim platformları ve Küme’deki ulusal ve uluslararası iş fırsatlarını takip edebilecekleri Moov uygulaması anlatıldı ve kariyer planlamalarında yararlanabilecekleri bilgiler paylaşıldı.

Saint-Gobain EMME (Doğu Akdeniz ve Orta Doğu) CEO’su Handy Nassif’in çalışanlar için verdiği video mesajı izlendikten sonra tüm EMME Grubu bünyesindeki İnsan Kaynakları departmanlarının duyurularını içeren görsel tüm çalışanlarla paylaşıldı.

Saint-Gobain Türkiye CEO’su Aykut Aydoğan,tüm Saint-Gobain Türkiye çalışanları ile birlikte düzenledikleri profesyonel günlerin şirket için önemini vurguladı.

Kariyer günlerinin açılış konuşmasını yapan Saint-Gobain Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Hülyan Akkan Şeyhun, şunları söyledi: “Yaşam standartlarımızı ve ortak geleceğimizi etkileyen ürünler geliştirerek ihtiyaçlarımıza çözümler üreten bir parçası olduğumuz Saint-Gobain Group, dünyanın dört bir yanında kariyer günleri düzenlemekte ve tüm çalışanlarının bu etkinliklere katılımını önemsemektedir. günler” dedi. Daha yüksek rütbelere ve konumlara ulaşmak güzel ve ödüllendiricidir, ancak en ödüllendirici olanı, yeni bilgi, beceri ve yeteneklerin kazanılması ve kullanılmasıdır.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-aydintepe.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu